AYSEL'İN DERDİ MUHALİFLERİ GERDİ

Fidan KORKMAZ 19 Eylül 2017
Fidan KORKMAZ

AYSEL KİM, VATANSEVER Mİ?!.

Geçen Haftadan Bugüne Yansıyan Gündem: ''İngiltere' de metroda patlama, ayselin anasının mezarına niye saldırmışlar?! Sözde ana muhalefet kanadından bir isim sözde adalet savunucusu veryansın ediyor; Neymiş efendim ‘’biz aynı mezarlıkta kardeş kardeş yatamıyormuşuz, o kadar bölünmüşüz!?’’

Bak orada bir dur bakalım; bunca kalleşlik yap sonra da kardeşlikten bahset öyle mi? Demokrasiyi bile kirlettiniz. Yani bunca sorun varken peşmerge Yahudi Barzani ne istiyorsa alıyorken tek derdimiz aysel mi şimdi?

Siyaset arenasını geçtim, bunu geçeli çok oldu zaten; tüm siyasi partilerin arkasında uluslar arası siyaset yatıyor, mevcut düzende siyasi partilerin tümü dağdaki teröristten daha teröristtir.

Peki ya şu Silivri’den çıkan sözde mağdur emekli komutanlara ne demeli ; Türk’ün ata yurdu vatan ana, dört bir yandan kan ağlarken onların da derdi Aysel’in anası mezarı olmuş?!. Zaten başta Kozmik odayı açan paşa olmak üzere çıkar çıkmaz çoğu soluğu Vatan partisinde aldılar.

‘’Türk diye bir ırk yoktur’’ diyen Atatürk maskesi takan Doğu Perinçek’in müritleri oldular!

İşçi partisi birden adını Vatan yapınca bunlar da gelişi güzel vatansever oluverdiler.

Vatan partisi emperyalist bir projedir. Pirincin içindeki ak taşlar, gün gelir başınızı yarar. Safı belli olmayanın hedefi belli olmaz, net olmayanların işi genelde çamur olur. Kitap yazsanız ne yazar; düşmana ‘’ kardeşim’’ dedikten sonra?!  

Mustafa Önsel, söz konusu aysel olunca sosyal medya üzerinden bakın ne yazdı: ‘’Toplumsal fay hatlarıyla oynanmaya devam ediyor.
Tanrıkulu'nun Hakkari'deki olayı aksettirme biçimi nasıl manipülatifse; Aysel Tuğluk'un cenazesinde olanlar da o kadar kışkırtıcı ve bölücü karakter taşır.
Siz kimsiniz ki Türk Milleti adına bir cenazeye saldırıyorsunuz.
Türk, onurludur, karakterlidir, yüksek şahsiyetlidir, ağır başlıdır. Ve cansızlarla uğraşmaz. Ölülerle işi olmaz. Düşmanına dahi kalleşlik yapmaz. Aleyhe kullanılacak böylesi bir eylem de bulunmaz.
Aysel Tuğluk'u sevmemek, ona tepki göstermek ayrı cenazeye saygısızlık etmek ayrı.
Bu çok alçakcadır.
Bu kültürel özelliklerimizi ciddi biçimde kaybettiğimizin de bir delilidir. YAZIKLAR OLSUN!’’

***

Kaktüs gibidir kalemim , uzaktan okursun yazıyı, sindirdikçe diken batar gözlerine , gözlerin kanar ve kaktüsler genelde uzun yaşar...Safımı belli ettim o da safını belli etti burada sıkıntı yok şimdi gelelim esas  konumuza. Bırakın şu hümanizm ayaklarını, bu ülkede bırakın insanlar hayvanlar bile zulüm görüyor... Ne insanlığından bahsediyorsunuz? Kimin gözünü ne ile boyamaya çalışıyorsunuz?

ABD sihirli sözcüğü ‘’ kardeşlik’’ virüsüne yakalananlar asıl emperyalizmin sadık neferleridir. İşte asıl sizlere yazıklar olsun!  Uyduruk kürt sözünü ananlara da yazıklar olsun!

Türk sözüne harf oyunu yapmakla halk olunmaz, Türk kültür medeniyetinden Türk'e düşmanlık yaparak saldırmakla ve bu medeniyeti kültürü sahiplenmekle de medeni olunmaz. Milletler medeniyetleri ile tarihleri ile millet olur. Hangi medeniyete sahip oldukları açık olan bu BÖLÜCÜLER, kürt sıfatında Yahudi'den dönme Ermeni'den bozma Fars karışımı, TÜRK Düşmanı ve TÜRK' ü tarihten silmek isteyen küresel güçlerin maşası haçlı İBLİSLERDİR.!
İblis'ten kardeş olduğu nereden görülmüştür?

Din ve inançlar üzerinden duygu sömürüsü yapanlara da yazıklar olsun!

Din, kul ile yüce Tanrı arasındadır, Tanrı ile kul arasına girmekte kimin ne haddine?!

Ne kardeşim kardeşim deyip duruyorsunuz, Kör müsünüz, yoksa sağır?

''Kardeşim'' dediklerin  ''ben devlet kuracağım diyor, olmayan bir dili, dinini hedef alarak meşru kılıyor, Sen hangi akılla ona daha ''Kürt kardeşim'' diye hitap edersin...
Yok, bilmem Müslüman kürtler, arap kürtler, ermeni kürtler, müslüman kardeşler...=HEPSİ BÖLÜCÜLER!

'' Türk İslam '' sentezine de karşıyım, Türk, İslam olmak zorunda değil, Türk ancak aklı ile insanlığın imtihan dünyasında kendi aydınlık yolunu yalnız aklı ile milli bilinçle, ilime ve bilime dayalı bulur. Bunun dışında "dinler" adına, "kardeşlik"adına yapılan tüm dayatmalar çürüktür, temelsizdir. Hepsi Küresel iblislerin sinsi projeleridir.

Tanrı, kuluna dedi; ‘’ Seni ben TÜRK yarattım, aramızda kimse yok, seni Hakan’ım yaptım!’’

Mustafa Kemal, Türk Milletine seslenirken en çok '' Arkadaşlar’’, ‘’Yurttaşlarım’’ sözleriyle kendisi ile karşı görüşte olanlara ise 'Efendiler.'' sözleriyle hitap etmiştir… Türk milletine sizler mi Türk Kültür ve medeniyeti mi öğreteceksiniz?

Şimdi barış ve demokrasi saçmalığı dolayısı ile ortaya atılan '' Kardeşlik, Kardeşlerim, Kardeşim'' sözleri de ne oluyor; neymiş kürt kardeşim, türk kardeşim, alevi kardeşlerim, laz kardeşim, çerkez kardeşim, din kardeşim Müslüman kardeşim, Türk İslam kardeşlerim, bütün bunlar saçmalıktan ibarettir. Bu adlandırmaların hepsi Etnik ve Mezhepsel BÖLÜCÜLÜKTÜR. Ulus devletlere ve ulus millete yapılmış en büyük kalleşliktir!

''Müslüman Kardeşler'' terör örgütünün nasıl münafık kardeşler olduğunu gördük. Ayrıca İslamiyet sadece Türklere gelmiş bir din değildir. Tanrı'nın kardeşi mi olu?  Ayrıca dinde Tanrı'ya ‘’dost’’ diyerek hitap edenleri de şiddetle kınıyorum. Arşın sahibi ezeldendir ve ebedidir, Hiç bir şey O'nun dengi değil, hiç bir şey O'na ne benzer ne de benzetilebilir, O her şeyi görür, kirletilmiş vicdanları da, hakkı da haksızlığı da…

‘’Kardeşlik’’ saçmalığından bir an önce kurtulun. Mustafa Kemal ATATÜRK Türkiye Cumhuriyetinin adını Türkiye İslam Cumhuriyeti olarak kurmadı. Türkiye Devleti olarak ta kurmadı.

O, emperyalizmin sömürmekte olduğu Osmanlı bataklığından ‘’Türk Milleti’’ adı ile çıktı, Türkiye Cumhuriyeti devletini kurdu,  ''Türkiye Cumhuriyetini kuran Türk halkına '' Türk Milleti '' denir ''dedi. Yani ''Türk Kardeşleri'' demedi, halklardan da bahsetmedi , Türk Halkı dedi ve ‘’Türk Milleti dedi!..

Aysel üzerinden Türk düşmanı ermenileri mi aklıyorsunuz? Üstelik İslam kültüründe ölmüş insanlarla uğraşmak yok falan diye? Madem öyle kültürünüz, inancınız ve nsanlığınız var da neden eşit davranmıyorsunuz?

Bu ülkenin kurucu önderi Ulu Türk ATATÜRK' e ne denli hakaretler eden sözde tarihçi, sözde aydın diye geçinen karanlıklara neden sesiniz çıkmadı?

Atatürk’ü anlamış olsaydınız zaten düşmana kardeşim demezdiniz. Adınıza ve yaşadığınız bu kutsal topraklara layık olun önce. Şehitlerin al kanı ile sulanmış bu topraklar ezelden beri Türk’tü, Türk olarak kalacaktır.

Biz bu yeni Türkiye' de bürokratların başına güneş geçmesin diye Şehit mezarlarının belediye kepçeleri ile biran önce kazıldığını ve şehitlerin o mezara usul dışı gömüldüğünü gördük! Şehitlerin belediye pikaplarında taşındığını gördük. Türk askerlerine kahpe pusular kuran, karakollara saldıran, Türk Milletinin her türlü huzurunu bozan vatan, millet, devlet düşmanı, canlı bomba eylemleri ile masumların canına kıyan AB- D ve İngiltere merkezli İsrail destekli  eli kanlı ermeni Terör örgütü PKK ve yan örgütlerinin leşlerinin camileri nasıl kirlettiğini gördük. BOP uğruna nice ocaklara kor ateşler salanları gördük. Bu leşlerin şehitlerle eş değerde tutanları gördük! Leşlere cenaze namazı kıldıran imamları gördük! Terör örgütü PKK'nın siyasi kolu görevini yapan sözde vekillerin asker tokatladığını hatta PKK paçavraları açarak leş cenazelerinde boy gösterdiğini gördük!

Yaşarken vatan hainliği yapacaksın öldüğünde mezar kardeşliği mi isteyeceksiniz, öyle mi?!.

Aysel anan güzel mi?

Bütün vatan hainlerinin mezarına tüküreyim, onlara bölücü ağızlarla sala veren, leşe cenaze namazı kıldıran imamların da imanlarına tüküreyim!

Vatan hainlerine merhamet edenlerin de vicdanlarına tüküreyim!

Devletime, şanlı Türk bayrağım, Ulu önderime nankörlük yapacaksın, heykellerini yıkanların siyasi sözcülüğünü yapacaksın geberince de hümanizm çığırtkanlığı yapıp ‘’kardeşiz’’ diyeceksiniz!

Kardeşliğinize ve kardeşlerinize tüküreyim!

Bir anadan aynı babadan olma kardeşi bile kardeşine düşman ettiniz. Etnik ve mezhepsel bölücülüğü körüklediniz, adına demokrasi dediniz, demokrasinize tüküreyim!

Türk' ün ata yurdunda Türk düşmanlığı yaparak siz kime kardeşlik öğretiyorsunuz ?!. Bunca Türk düşmanını ‘’Mülteci’’ adı ile koyununuza soktunuz, sizin kardeşleriniz belli. Peşmerge Barzani, vatan haini şeyh sait' in piçleri, İngiltere ajanı yobaz seyit rızanın dölleri , kökü Asala’ya dayanan Türk kani eiel beslenen ermeni Pkk terör örgütünün elebaşısı 40 bin kişinin katili Türk düşmanı ermeni Artin Agopyan ın  namı diğer APO' nun piçleri ve bu hainleri aklayıp paklayan sözde aydın ve toplum mühendisi emperyalizmin kölesi akademisyenler, Türk' e kardeş olamaz !

Paçavralar sarılmış leşlerine; mezar kardeşliğinden bahsediyor kahpeler!

Adı ''Mustafa'' olanlara bir hatırlatma yapalım; Atam Mustafa Kamal ATATÜRK diyor ki;

‘’ Ermenilerin bu feyizli topraklarda hiçbir hakkı yoktur, Vatanınız Sizindir; TÜRKLERİNDİR’’

Türk Milleti,

Laik Türkiye Cumhuriyeti Devletinin birer ferdi olarak şanlı Türk tarihimizden ilham almalıyız.

Türk İslam Birliğine değil, sömürgeciliğin kölesi olan Türk Cumhuriyetlerinin de emperyalizme ve kapitalizme karşı başkaldırmasını, kendi koynunda besleyen kardeş görünümlü yılanlardan kurtulmasını, ondan sonra arınmış temizlenmiş bir toplulukla anti-emperyalist Türk Birliği federasyonunun oluşması için mücadele etmeliyiz.

Aksi halde AB-D ye köle olarak bir utançla yaşayan Türk'ler de nerede varsa tarihten silinmesini isterim. Türk esir yaşamaz, Türk köle olmaz, Türk kendisine dayatılanı değil, kendi çare üretir, Türk tarihe destan yazar, Türk Asil Yaşar, Özgür Yaşar, Hür Yaşar..

Oku, Anla, Sorgula ve Kendine Gel!

'' Esir yaşamaktansa ölsün bu millet daha iyidir!'' ? Başkomutanım, Cumhurbaşkanım Gazi M.K. ATATÜRK

Bugün, Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK’ e Gazilik unvanı verilen gündür. Atamın izinden giden Gazilerin günü kutlu olsun, Kuvvayi Milliye kahramanlarının aziz ruhları şad olsun, Yüce Tanrım, Türk’ü dost görünümlü düşmanlardan korusun!

 Türk vatanı kutsaldır, vatan haini barınamaz!

TÜM ERMENİLERİN CANI CEHENNEME, NE MUTLU TÜRK' ÜM DİYENE!..

 

Fidan KORKMAZ
Türk Milletinin Özgür ve Bağımsız Bir Ferdi 
19.09.2017

 

 

Yazarın tüm yazıları